Miks kasutada Bonpet tulekustutus süsteeme?

1MIS ON BONPET?
Bonpet on ainulaadne tulekustutusvedelik, keskkonna- ja inimsõbralik. Bonpeti vedelik on anorgaaniliste soolade ja orgaaniliste ühendite vesilahus. Bonpeti vedelik on tuntud tänu suurele efektiivsusele ning tule kustutamisele väga vähese vedelikukogusega. Sellel on ainulaadne omadus, mis võtab tulelt energia ja alandab vastava ala temperatuuri. 
2MILLE POOLEST ERINEB BONPET TEISTEST TULEKUSTUTUS SÜSTEEMIDEST?
Bonpeti vedelik on tuntud tänu suurele efektiivsusele ning tule kustutamisele väga vähese vedelikukogusega. Sellel on ainulaadne omadus, mis võtab tulelt energia ja alandab vastava ala temperatuuri. Bonpetiga osutate tulele tugevamat vastupanu kui kunagi varem.  
3ERINEVAD BONPET TOOTED
Bonpeti vedelikku on kasutusele võetud mitmel erineval kujul. Kõik tooted sisaldavad kõik meie ainulaadset Bonpeti vedelikku. Meie tootevalikus on: automaatne tulekustutusampull, tulepihusti, statsionaarne tuleohutussüsteem, BFE kustuti, kustutusgranaat, automaatne tulekustuti, tulekustutushaagis ja köögi tulekustutussüsteem. 
4BONPET TURVALISUS
Ainult kõige kõrgemad ootused tagavad meie toodete täiusliku usaldusväärsuse, mida tõestab Bureau Veritase poolt väljastatud sertifikaat ISO 9001 2008.  Paigaldades need oma ruumidesse, liituvad need teie kollektiiviga ning jälgivad pidevalt, 24 tundi ööpäevas, kas tulekahju on puhkenud. 

Kuidas valida ja kus võib kasutada Bonpet tulekustutus süsteeme?

1TULEKUSTUTUSPIHUSTI
Tulekustutuspihusti Bonpet on uuenduslik ja universaalne toode, mis on korduvkasutatav ja mõeldud ohutuse tagamiseks. See on tõhus kõrvaltoode A-, B- ja F-klassi põlengute kustutamiseks oma kodus, aias, telkimisel, autos jne.  Kõige tõhusam toode tulekahju kustutamiseks väikestes ruumides ja siseruumides, kus pidevalt ei viibita. Lisaks on see tulekustutusvahend esteetilise välimusega. 
2AUTOMAATNE TULEKUSTUTUSAMPULL
Kõige tõhusam toode tulekahju kustutamiseks väikestes ruumides ja siseruumides, kus pidevalt ei viibita. Lisaks on see tulekustutusvahend esteetilise välimusega.  Bonpeti automaatne tulekustutusampull on hädavajalik kõikjal, kus võib eeldada, et tulekahju puhkemisel võib temperatuur kiiresti tõusta (lae või seina lähedal võimaliku põlengu puhkemise kohas). Sobib A-, B- ja F-klassi põlengute kustutamiseks. 
3AUTOMAATNE TULEKUSTUTI
Andsime klassikalisele tulekustutile uue kasutatavuse mõõtme. Automaatset tulekustutit kasutatakse siseruumides A-, B- ja F-klassi põlengute kustutamiseks. See sobib paigaldamiseks katlaruumidesse, töökodadesse, teatud masinate kaitsmiseks ja teistesse kohtadesee, kus hoitakse põlevaid rasvu, toiduõli või õli. 
4TULEKUSTUTI
Lihtsalt ja ohutult kasutatav tulekustuti kõikidele, kellele meeldib klassika. Tulekustutit kasutatakse puhkevate tulekahjude kustutamiseks, eriti põlevate rasvade ja õlide kustutamiseks restoranides, köökides, söögikohtades, garaažides, töökodades, farmides, ladudes jne. A-, B- ja F-klassi põlengute kustutamiseks. 
5KUSTUTUSGRANAAT
„Viska ja kustuta“ lahendusega oleme lisanud uue mugavus- ja ohutusmõõtme. Bonpeti granaati kasutatakse A-, B- ja F-klassi tulekahjude kustutamiseks väiksemates peidetud kohtades, kus saame granaadi viskamisega tuld kaugelt kustutada. Granaat on kõige praktilisem tulekustutustoode, mida saab kinnitada ligipääsetavale ja piisavalt tihti läbitavale kohale. 
6STATSIONAARNE TULEOHUTUSSÜSTEEM
Lihtne, usaldusväärne ja probleemideta viis oma rikkuse ja vara kaitsmiseks, eriti suurtel avatud aladel, mida põlengud ohustada võivad . Seda kasutatakse A-, B- ja F-klassi põlengute kustutamiseks. Bonpeti statsionaarne fikseeritud tuleohutussüsteem võimaldab tulekahju kustutada mitte ainult isekäivitumise teel, vaid ka käsitsi aktiveerimisega. 
7TULEKUSTUTUSHAAGIS
Igat tüüpi põlengute kustutamiseks, isegi kohtades, kuhu tuletõrjeautod ei pääse. Sobib ideaalselt A-, B- ja F-klassi põlengute kustutamiseks väljas või siseruumides, tööstuses (keemia-, auto-, õlitööstus), sadamates, lennujaamades.
8MINIATUURNE STABILISEERIMISSÜSTEEM 
Iseaktiveeruv, tõhus ja hõlpsasti kasutatav süsteem tulekahjude kustutamiseks köögis või väiksemates tuleohtlikes piirkondades. Miniatuurset stabiliseerimissüsteemi saame kohandada kliendi vajaduste kohaselt nii, et kaitseme konkreetseid seadmeid, kohti või mõnda muud töötasapinda.Miniatuurne stabiliseerimissüsteem sobib A-, B- ja F-klassi põlengute kustutamiseks ning sellel on tõhus toime tulekahjude kustutamisel väikese koguse Bonpeti vedelikuga. 
Ei leidnud vastust või kahtled?

Küsi nõu meie ekspertidelt